Najlepsza metoda na odchudzanie – dieta białkowa (diety na odchudzanie szybkie)

Ilość diet jakie możemy znaleźć jest ogromna. Jaka jest najlepsza metoda na odchudzanie? Jedną z najbardziej znanych diet jest dieta białkowa, nazywana dietą proteinową, lub dietą dukana.
Dieta białkowa jest to dieta, która składa się z kilku faz. Jej główne zasady i założenia mówią, że można jeść wtedy, kiedy czuję się głód, ale tylko produkty dozwolone. W dwóch pierwszych fazach diety należy wykluczyć wszystkie tłuszcze, a do każdego posiłku należy pić dwie szklanki wody.
Podczas fazy pierwszej, drugiej i trzeciej można jeść tylko wybrane produkty, a w fazie czwartej można jeść już wszystko, poza fast foodem i niezdrowymi produktami.
Dieta ta pozwala osiągnąć bardzo szybkie rezultaty i w szybkim czasie schudnąć. Jednak czy jest ona w pełni bezpieczna? Dieta ta ma wiele zalet, jak i wad. Osoby, które mają problemy z nerkami nie mogą jej stosować, ponieważ duża ilość białka może obciążyć nerki. Duży wpływ ma ona również na układ krążenia, Jest ona polecana, ale nie na długi okres czasu, ponieważ może wywołać niechciane skutki. Diety na odchudzanie szybkie są bardzo popularne, ale warto wybrać taką, która nie będzie zakłócała pracy naszego organizmu.

Author: odchudzanienakawie.pl