Co daje lifting rzęs? Długotrwałe efekty zabiegów kosmetycznych

Obecnie każdy ma dostęp do profesjonalnych zabiegów kosmetycznych na twarz, ciało, włosy i paznokcie. Szczególnie kobiety chętnie z tego korzystają. Każdemu jednak zależy, by efekt zabiegu kosmetycznego jak najdłużej się utrzymywał. Niektóre zabiegi dają krótkotrwałe efekty, inne zaś można obserwować przez bardzo długi czas.

Rzęsy – jak je pielęgnować?

Mimo, że powinniśmy pielęgnować całe nasze ciało, powinniśmy się o nie troszczyć jak najlepiej, to są takie sfery, które wymagają szczególnej pielęgnacji. Do takich stref można na przykład zaliczyć oczy a już szczególnie rzęsy, o których wiele kobiet zapomina. O rzęsy również trzeba dbać, jak się je zaniedba, wtedy mogą się stać słabe, łamliwe i cienkie. Wśród wielu zabiegów pielęgnacyjnych do rzęs, na szczególne wyróżnienie zasługuje trwała rzęs. To dosyć nowatorski zabieg, który jeszcze nie we wszystkich salonach kosmetycznych jest. Warto więc się najpierw zapytać, czy w danym salonie świadczone są takie usługi kosmetyczne. Trwała na rzęsy ma za zadanie podkręcić rzęsy, sprawić by stały się one piękne, podwinięte i wydawały się dłuższe.

Trwała na rzęsy cena

Kwestią, która interesuje każdą klientkę, jest cena takiego zabiegu na rzęsy. Mimo, że zabieg trwa zaledwie 15 min, to jednak jego cena do najtańszych nie należy, bo kosztuje około 150zł. Jeśli jednak przeliczy się to na czas, przez który efekt zabiegu będzie się utrzymywał, wtedy można stwierdzić, że taka inwestycja jest bardzo opłacalna. Efekt może się utrzymywać nawet przez dwa miesiące, a to bardzo długo. Z tak wypielęgnowanymi rzęsami, na które dodatkowo po zabiegu trwałej nałoży się hennę, nie trzeba będzie wiele czasu poświęcać na ich pielęgnację i makijaż. Rzęsy o każdej porze dnia i nocy będą się prezentowały bardzo efektownie, jest to więc idealny zabieg dla kobiet, które prowadzą zapracowany styl życia i mają mało czasu na makijaż i inne zabiegi pielęgnacyjne, które trzeba robić każdego dnia. Poza tym u kosmetyczki można się wspaniale odprężyć i zrelaksować.

Sprawdź ofertę pędzli do makijażu: https://gemini.pl/kategoria/kosmetyki/artykuly-kosmetyczne/akcesoria-do-makijazu/pedzle-do-makijazu

 

Author: odchudzanienakawie.pl