Delikatesy mięsne.

W dzisiejszych czasach coraz trudniej znaleźć sklep spożywczy, którego ofercie moglibyśmy w 100 procentach zaufać. Dla coraz większej ilości sprzedawców liczy się głównie zysk, a nie zadowolenie klienta. Skrajnym przeciwieństwem takiego podejścia jest standard prezentowany przez sklep internetowy ecykoriapl.

Delikatesy internetowe – nowa jakość

Historia działalności firmy CYKORIA sięga aż 2011. To niemalże 10 letnie doświadczenie mówi swoje. CYKORIA to sklep obyty w branży, który dobro klienta bezwzględnie stawia na pierwszym miejscu. Świadczy o tym między innymi szeroka, zróżnicowana oferta, w której znaleźć można asortyment produktów niemalże z całego świata. Import bezpośrednio od producenta umożliwia dokonywanie specjalnych zamówień, których nie sposób byłoby dostać w innych sklepach.

Degustacja produktów z delikatesów CYKORIA przenieść może konsumenta w ciepłe rejony. Zapewnia to szeroka oferta, wliczająca w siebie między innymi wędliny włoskie i wędliny hiszpańskie. Każdy, kto odwiedził kiedykolwiek te rejony wie, jak niezwykłe są tamtejsze przysmaki. Region ten wręcz słynie z wędlin najwyższej jakości, które zachwycają każdego turystę. Niezwykle aromatyczne i przyrządzane od pokoleń wędliny robią tam prawdziwą furorę, gwarantując niezapomniane kulinarne przeżycie. W sklepie CYKORIA można znaleźć kilka rodzajów tamtejszych wędlin.

Prosciutto crudo

Szynka ta to numer jeden we włoskiej kuchni. Jest z wieprzowiny. Lokalni mieszkańcy ją wręcz uwielbiają. Zdanie to podzielane jest także przez odwiedzających.

Bresaola

Ten rodzaj przyrządzany jest z wołowiny. Ma charakterystyczny, ciemnoczerwony kolor. Dzięki obfitemu przyprawieniu cieszy się ogromną popularnością. Każdy, kto lubi mięso, powinien jej spróbować.

Mortadella

Jest to chyba najbardziej znana włoska szynka. Jest to prawdziwy lokalny przysmak, mający swoje źródło w Bolonii. Choć produkowana jest także w Polsce, jej włoski odpowiednik jest bez porównania wyższej jakości. Tam postrzega się ją jako prawdziwy rarytas. Jest staranniej przyprawiana, dzięki czemu ma charakterystyczny posmak. To właśnie on decyduje o jej popularności.

Chorizo

Na hasło “kuchnia hiszpańska”, chorizo chyba przychodzi na myśl jako pierwsze. Jego charakterystyczny sposób przyrządzenia przyniósł tej wędlinie szerokie grono wielbicieli. Jest to prawdziwy przysmak zarówno wśród Hiszpanów, jak i odwiedzających ten region turystów. CYKORIA oferuje trzy rodzaje słynnego chorizo: chistorra, extra i vela special. Warto spróbować każdej z nich.

Hiszpania szczyci się także tym, że produkuje się tam najdroższą szynkę świata – szynkę iberyjską. Chcąc poznać namiastkę tego smaku, warto spróbować zamiennika, powszechnie znaną jamon serrano. Obie wędliny sprzedawane są w formie charakterystycznych kiełbasek.

Jeżeli nie miałeś nigdy okazji spróbować wędlin z Włoch i Hiszpanii, musisz to koniecznie nadrobić! Znajdujące się w ofercie sklepu CYKORIA mięsa to prawdziwa gratka dla wszystkich smakoszy, którzy nie boją się nowych smaków i chcą spróbować czegoś nowego, dotychczas niespotykanego. Przy próbowaniu nowych rzeczy bardzo ważne jest, by skorzystać z oferty zaufanego sklepu. Ma się wtedy pewność, że egzotyczne produkty będą wysokiej jakości. Sprostanie oczekiwaniom klienta to dla CYKORII prawdziwy priorytet. Zapewnia to wysoko wykwalifilkowany zespół, który stoi na straży jakości każdej usługi. Sklep cieszy się ogromnym zaufaniom i nie jest ono bezpodstawne. I ty skorzystaj z tej oferty!

Author: odchudzanienakawie.pl