Wiosenne zmiany na talerzu. Grecka oliwa z oliwek sklep internetowy – extra virgine

W końcu mamy wiosnę. Koniec z ubieraniem grubych kurtek, ciepłych czapek i ciężkich butów. Zmiany widać również na naszych talerzach. Teraz w kuchni królują sałatki ze świeżych warzyw, pomidory i ogórki. Na śniadanie serwujemy kanapki ze świeżym szczypiorkiem i rzodkiewką a na kolację warzywne z kurczakiem.
Ale przecież sama sałatka jest zbyt “sucha”. Jak temu zaradzić? W takich sytuacjach najlepiej sprawdza się oliwa z oliwek extra virgine. Należy zmieszać ją z ulubionymi przyprawami i pokropić sałatkę.

 

Podobnie działa grecka oliwa z oliwek. Oczywiście zwykły olej również by się sprawdził aczkolwiek zostawiłby po sobie lekki posmak goryczy. Gdzie się zaopatrywać w te cuda? Można iść do supermarketu i wybrać co nam najbardziej odpowiada ale ostatnio wyczytałam, że np. grecka oliwa z oliwek najtańsza jest w Internecie. Sklep internetowy ma tą zaletę, że można zrobić w nim zakupy nie wychodząc z domu. A konkretniej to zakupy same do nas przyjadą. Razem z kierowcą firmowym rozwożącym towar. No i sklep internetowy oferuje znacznie większy wybór produktów niż osiedlowy supermarket.
Zdrowe sałatki nie tylko pozytywnie wpłyną na nasz wygląd, ale dostarczą nam codzienną dawkę witamin dzięki którym stawimy czoła codziennym problemom. Niewielki wysiłek a efekty znakomite. Polecam!

 

Author: odchudzanienakawie.pl