Cechy dobrej pizzy, pizzeria nocna Kraków

Niech podniesie rękę ten, kto chociaż raz siedział wieczorem przed telewizorem i pomyślał, że zjadłby wielki kawałek ciepłej pizzy prosto z pieca. Chyba każdy z nas to przerabiał. Wtedy z pomocą przychodzą nam pizzerie. Nobla dla tego kto je wymyślił, a dwa Noble dla tego kto wymyślił pizzę w nocy.
Pizzeria nocna to coraz bardziej dochodowy interes. Jedna trzecia społeczeństwa prowadzi nocny tryb życia, jest to zdecydowanie zauważalne w większych miastach. Poznań, Gdańsk, Kraków – te miasta nigdy nie śpią. Tam pizzerie na starówkach to istna żyła złota.

 
A czym się charakteryzuje dobra pizza? Po pierwsze ma chrupiące ciasto, po drugie świeże dodatki, po trzecie mile widziane są tzw. “serowe brzegi”, po czwarte musi być oczywiście podawana na ciepło… Na samą myśl człowiek robi się głodny.
Pizzeria nocna to idealny wynalazek dla ludzi, którzy żyją w nocy: studentów, pracowników na nocnych zmianach, imprezowiczów itp. Zwłaszcza w ciepłych porach roku, gdzie po całym tygodniu w biurze człowiek z chęcią wyrwie się na nocny spacer po mieście, a wiadomo, że spacer to wysiłek więc trzeba nadrobić wydatek energetyczny i wrzucić coś na ruszt. Pizzerii długo szukać na szczęście nie trzeba.

 

Author: odchudzanienakawie.pl